Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Verve

Produkty marki Verve przeznaczone są do ogrodu. W ofercie marki znajdziesz wiele praktycznych narzędzi, które usprawnią prace ogrodnicze. Będą przydatne osobom profesjonalnie zajmującym się ogrodnictwem, a także tym, którzy samodzielnie dbają o piękno swojego ogrodu.

Wśród oferowanych produktów dostępne są akcesoria całkiem podstawowe i specjalistyczne. Wśród nich znajdują się szpadle i łopaty o różnych szerokościach części pracującej oraz różnorodnie grabie. Do przycinania suchych gałęzi i wyrównywania krzewów przydatne będą ręczne nożyce i sekatory. Wyposażono je w długie i krótkie uchwyty, a niektóre w regulowane rączki, dzięki czemu dotrzesz do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Nawodnienie ogrodu jest równie ważne, jak przycinanie roślin. Jeśli wysiewasz nasiona lub wkładasz do ziemi sadzonki, musisz je często podlewać. Z pomocą przyjdą Ci wygodne węże, których struktura zapobiega plątaniu, a także funkcjonalne szybkozłączki oraz pistolety do wody z regulacją strumienia. Latem możesz rozłożyć w ogrodzie zraszacze, które podleją murawę za Ciebie.

W ofercie Verve znajduje się także ziemia do różnych gatunków roślin. Została przygotowana specjalnie pod konkretne gatunki i zawiera już nawozy. Możesz też nabyć ziemię i nasiona z serii Verve, dzięki którym z łatwością wyhodujesz piękny, zielony trawnik.