Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Magnusson

Marka Magnusson specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych. Wyroby tej marki są przydatne do rozmaitych robót wykończeniowych, do majsterkowania, a także do napraw samochodów, rowerów i innych pojazdów. Ich jakość zadowoli profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Produkty Magnusson świetnie nadają się jako wyposażenie domowej skrzynki narzędziowej.

W ofercie Magnusson znajdziesz rozbudowane komplety narzędzi. Zestawy wkrętaków, kluczy nasadowych, płaskich, imbusów i bitów zawierają produkty w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz z łatwością dobrać odpowiednie narzędzie do rodzaju wykonywanej pracy. Zestawy są sprzedawane w praktycznych skrzynkach, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce. Magnusson proponuje również gotowe zestawy różnych narzędzi, które stanowią gotowe skrzynki dla majsterkowiczów. Ponadto walizki są wygodne do przenoszenia i przewożenia w samochodzie.

Do precyzyjnego cięcia marka Magnusson proponuje noże i przecinaki. Można nimi rozcinać rozmaite materiały oraz oznaczać linię cięcia dla piły. Noże posiadają wymienne ostrza, dzięki czemu możesz skorzystać z części wymiennych, zamiast nabywać kolejne narzędzia. Noże są pakowane w futerały, zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom.

Magnusson oferuje pojedyncze narzędzia, które wolno dowolnie dobierać i zestawiać. Dzięki temu możesz dokupić tylko brakujące produkty lub samodzielnie skompletować zestaw do skrzynki narzędziowej. Dostępne są podstawowe narzędzia takie jak młotki, wkrętaki i różnorodne klucze, ale także przedmioty specjalistyczne. Wybrane przez siebie narzędzia możesz spakować do funkcjonalnej skrzynki z tworzywa sztucznego.