Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

MacAllister

Marka MacAllister posiada w ofercie szeroki wybór praktycznych elektronarzędzi i kompatybilnych akcesoriów. Korzystając z nich wygodnie przeprowadzisz większe remonty i drobne naprawy w domu i wokół niego, a także zadbasz o wygląd ogrodu. Produkty MacAllister z pewnością zainteresują osoby mające talent do majsterkowania i także zajmujące się rękodziełem.

Wśród wielu proponowanych produktów marka MacAllister posiada elektronarzędzia, które pozwolą Ci skompletować wyposażenie warsztatu. Znajdują się między nimi wiertarki i młotowiertarki zapewniające dużą moc i wysoką częstotliwość udaru, co sprawia, że nadają się do prac z rozmaitymi materiałami. Korzystając z tych narzędzi możesz wykonywać otwory w betonie, metalu czy drewnie. Wykorzystując zaś stołową pilarkę do drewna wygodnie potniesz drewno do kominka czy przeznaczone do prac stolarskich.

Do prac porządkowych w domu przyda się profesjonalny odkurzacz i myjka ciśnieniowa. Odkurzacze oferowane przez markę MacAllister posiadają funkcję mycia na mokro, co oznacza, że z ich pomocą samodzielnie wyczyścisz dywany, meble tapicerowane i fotele w samochodzie. Myjka ciśnieniowa MacAllister ułatwia mycie rozmaitych powierzchni przez użycie wody pod wysokim ciśnieniem. Świetnie sprawdza się przy sprzątaniu dużych powierzchni, w tym posadzek wykończonych płytkami.

Prace ogrodnicze z wykorzystaniem produktów MacAllister będą przyjemnością. Korzystając z kosiarki i podkaszarki przytniesz trawę na pożądaną wysokość. Podkaszarka spalinowa pozwoli precyzyjnie ściąć chwasty pod krzewami i przy rabatkach. Do przycinania krzewów i żywopłotu możesz wykorzystać piłę spalinową i ręczne nożyce, które przydają się szczególnie do nadawania roślinności wymyślnych kształtów.