Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Form

Marka Form oferuje szeroki wybór szaf, regałów i innych akcesoriów do przechowywania. Korzystając z produktów pochodzących z tej serii wprowadzisz porządek w pomieszczeniach o rozmaitym przeznaczeniu. Szafy i regały Form znajdą bowiem zastosowanie w sklepach, magazynach, warsztatach, piwnicach, a także domowych garderobach i sypialniach.

Duże regały sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przechowywania przedmiotów o większej wadze i gabarytach. Meble z serii Form posiadają przygotowane otwory do mocowania półek, które można umieścić na dowolnej wysokości. Dzięki temu z łatwością dostosujesz przestrzeń między półkami do indywidualnych potrzeb, tworząc miejsce do przechowywania przedmiotów o dużych wymiarach.

Form to również system szaf, które doskonale nadają się do garderoby i przedpokoju. Możesz je wykorzystać w piwnicy i magazynie. Na metalowych stelażach umieszcza się różne elementy – półki, szuflady, drążki, dopasowując ich ułożenie do wymagań użytkowników. W ten sposób można uzyskać szafę idealną, która będzie mieć dokładnie tyle miejsca na buty czy wieszaki, ile potrzebujesz. Do szaf Form proponowane są rozmaite zamknięcia – sam wybierasz, czy chcesz drzwi z lustrem, w jasnym lub ciemnym kolorze. Możesz też zrezygnować ze standardowego zamykania, aby otrzymać otwartą garderobę.

Doskonałym uzupełnieniem regałów i szaf są pojemniki z tworzywa sztucznego. Ich powierzchnia jest transparentna, co sprawia, że bez otwierania można sprawdzić, co znajduje się w środku. Plastikowe pojemniki są świetne do przechowywania ubrań, a także ułatwiają utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. W ofercie marki Form znajdziesz również kartonowe pudła w różne wzory, które będą nie tylko dodatkową przestrzenią dla Twoich rzeczy, ale dodatkowo staną się ozdobą pomieszczenia.