Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Diall

Diall to marka oferująca szeroki wachlarz produktów przydatnych podczas remontu i wykańczania domu, a także majsterkowania i na co dzień. Bogata oferta zawiera przedmioty służące do reperacji ścian i malowania wnętrz, wykonywania instalacji elektrycznej i oświetleniowej oraz wiele akcesoriów, na przykład worki na śmieci czy rękawice robocze.

Podczas remontu mieszkania warto załatać ubytki i wygładzić ściany. Marka Diall dostarcza odpowiedni do tego cement oraz gładź. Wśród asortymentu znajdują się także specjalistyczne kleje na przykład do tapet i preparat do usuwania starych dekoracji ściennych. Duży wybór pędzli pozwala na dobranie odpowiedniego narzędzia do wybranej farby czy lakieru. Produkty Diall to także podkłady gruntujące, które sprawią, że farba będzie się dobrze rozprowadzać i na długo zachowa oryginalny kolor.

Przy wymianie instalacji elektrycznej nie może Ci zabraknąć różnych rodzajów gniazd, zasilaczy i łączników. Wśród dostępnych produktów marki Diall znajdziesz wszystkie te elementy, wraz z łącznikami i ramkami do nich, utrzymane w wielu modnych kolorach. Instalując oświetlenie również możesz wykorzystać wyroby tej marki. Do wyboru masz oprawy klasyczne i halogenowe, które świetnie sprawdzają się umieszczone nad blatem kuchennym oraz w sufitach podwieszanych.

Produktów Diall możesz użyć do drobnych napraw i reperacji. Na przykład folia z nadrukiem imitującym różne gatunki drewna sprawi, że meble będą wyglądać, jak nowe. Dzięki filcowym podkładkom umieszczonym pod nogami mebli podłoga nie będzie się rysować, a plastikowe zaślepki podniosą bezpieczeństwo Twojego dziecka. Wśród produktów Diall z łatwością znajdziesz wiele takich, które będą przydatne w czasie remontu i na co dzień.