Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Blyss

Produkty marki Blyss służą do stwarzania dobrej atmosfery w pomieszczeniach. Dzięki elementom instalacji oraz różnym akcesoriom, powietrze jest odpowiednio ogrzane lub ochłodzone, a także posiada odpowiednią wilgotność, aby wszystkim się dobrze oddychało.

Jakość powietrza, które wciągamy do płuc, jest bardzo istotna, dlatego wśród produktów Blyss znajdziesz osuszacze i nawilżacze. Osuszacze powietrza i pochłaniacze wilgoci będą przydatne w pomieszczeniach, gdzie pojawia się grzyb i pleśń, a także w miejscach, które uległy zalaniu. Ustawienie w nich tych akcesoriów pomoże poprawić stan powietrza oraz również ścian. Nawilżacze powietrza są przydatne natomiast we wnętrzach, w których z różnych powodów jest zbyt sucho.

Powietrze we wnętrzach jest także zależne od instalacji wentylacyjnej. Marka Blyss obejmuje wentylatory, które usprawniają cyrkulację powietrza, dostarczając do środka świeże i usuwając zużyte powietrze. Aby w domu było ciepło i przyjemnie, marka Blyss dostarcza systemy ogrzewania podłogowego oraz grzejniki, pomagające rozprowadzić ciepło po całym mieszkaniu. Produkty Blyss obejmują także rozwiązania przydatne podczas upałów. Ochłodę i orzeźwienie dostarczą funkcjonalne, przenośne wentylatory oraz klimatyzatory stacjonarne i przenośne. Gdy na zewnątrz będą panowac upalne temperatury, zapewnią we wnętrzu odpowiednią temperaturę, sprzyjającą pracy, innym codziennym czynnościom oraz relaksowi. W ofercie marki Blyss można również znaleźć filtry wody sprawiające, że woda w kranie staje się zdatna do picia.