Market Budowlany Castorama: Bielsko-Biała ul. Warszawska 186

Blooma

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni miło spędza się czas na świeżym powietrzu. Marka Blooma to produkty, które sprawiają, że ogrody, balkony i tarasy stają się zewnętrznymi salonami. Wszystkie przedmioty pod szyldem tej marki zostały zaprojektowane specjalnie do użytku na zewnątrz, dzięki czemu są odporne na opady atmosferyczne oraz palące słońce. Podczas ich tworzenia zadbano również o estetykę – wykonano je zgodnie z najnowszymi trendami, uwzględniając modną kolorystykę komponującą się z zielenią roślinności.

Zestawy mebli ogrodowych z serii Blooma zachęcają do odpoczynku. Znajdziesz wśród nich stoły, fotele i sofy, a także leżaki do kąpieli słonecznych. Oferowane meble różnią się stylem oraz wymiarami, dzięki czemu możesz dobrać zestaw, który będzie się doskonale prezentował oraz nie zajmie zbyt dużej przestrzeni. Jeśli słońce będzie za ostre, możesz skryć się pod parasolem lub ochłodzić w basenie. Wśród produktów Blooma dostępne są również namioty, które doskonale nadają się do organizowania w nich wieczornych przyjęć na świeżymi powietrzu.

Podczas garden party przydatny będzie grill, akcesoria do niego oraz nastrojowe oświetlenie. Duży, murowany grill czy mały, przenośny – Ty decydujesz, jaka kuchnia polowa będzie lepiej pasować do Twojego ogrodu. Szukając odpowiednich lamp możesz wybierać między oświetleniem stałym, solarnym, a na koniec dodać dekoracyjne lampki i lampiony, które stworzą miłą atmosferę. Marka Blooma ułatwi Ci zorganizowanie przyjęcia dla znajomych czy dla dzieci, dostarczając wszystkich niezbędnych produktów.